Deva Ağrı Kremi Ürün Görseli

Deva kremi içinde ne var?

Ağrı ve masaj kremi olarak piyasada pek çok farklı ürün bulabilmek mümkündür. Fakat bu ürünler genel olarak kimyasal içeriklere sahip olmasından dolayı tüketiciler tarafından satın alınmak istenmiyor. Sizlere bu yazımızda, bitkisel içeriklere sahip olan bir masaj kreminden bahsetmemiz gerekiyorsa, bu krem, deva ağrı kremi kapsamında olmaktadır.

Deva ağrı kremi nedir?  Deva ağrı kremi, son günlerde pek çok kişi tarafından tercih edilen, olumlu sonuçlardan dolayı oldukça beğeni kazanan bir masaj kremidir. Kullanımı kolay ve etkili bir ağrı kremi olmasından dolayı yine tercih ediliyor denilebilir. Kısaca, içerik hakkında bilgiler verdikten sonra, hangi bölgelere uygulamak doğru oluyor onlardan bahsedebiliriz.

deva

Ağrı kremi içinde ne var? Genel olarak ağrı kremlerinin sabit içeriği aynıdır. Fakat bu üründe yani deva ağrı kremi içerisinde bitkisel öz ve bitkisel yağlara daha da ağırlık verilmiş denilebilir. Yine içeriğinde bulunan mentol sayesinde, uygulandığı bölgeye serinlik kazandırırken, ağrıların daha az hissedilmesinde yardımcı oluyor. İçeriğinde bulunan diğer maddeler ise maddeler halinde şöyledir.

Okaliptüs yağı, Karabiber yağı, Kekik yağı, Biber ekstratı, Zeytinyağı, Mentol, Likit parafin

İçerik bilgileri genel olarak bu maddeler dahilinde sizlere sunuluyor. Eğer ki daha detaylı bir içerik bilgisi istiyorsanız, gerekli izinler dahilinde üretici firma ile iletişime geçerek, detaylara oradan ulaşabilirsiniz.

Hangi zamanlar için kullanılabilir?

Aslında tüm vücut üzerinde kendini gösteren her zaman için kullanımı uygun olabilir. Fakat ağrının elbette ki temel nedenine bağlı olarak kullanım gerçekleştirilmelidir.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )