Deva Ağrı Kremi Ürün Görseli

Çörek Otlu Devam Kremi

Çörek otlu devam kremi nedir?

 

Çörek otu Nedir?
A vitamini 135 IU C vitamini 21 mg
Kalsiyum 1.196 mg Demir 18,5 mg
D vitamini 0 IU B6 Vitamini 0,5 mg
B12 vitamini 0 µg Magnezyum 385 mg

corek

Toplam yağ : 15 g
Kolesterol : 0 mg
Sodyum : 88 mg
Potasyum : 1.694 mg
Karbonhidrat : 52 g
Diyet lifi : 40 g
Protein : 16 g

Çörek otu yüzyıllardır süregelen bir tarihin ürünüdür. Hz. Muhammed efendimizin ”Ölümden hariç her derde davadır.” Hadisi ile bilinmektedir. Küçük siyah tohumları kullanılmaktadır.

Bel ağrısı: 

 

sırt ağrılarının nedenleri
Halk arasında en çok karşılaşılan  rahatsızlıklardan bir tanesidir ve bir insan hayatı boyunca en az bir veya bir kaşık defa bu rahatsızlık ile karşı karşıya kalmıştır. Bel ağrısı denildiğinde, bel ağrısının bir çok sebebi bulunmaktadır. Ve bir çok çeşitten kaynaklı olabilmektedir. Hemen hemen her yaşta görülebilmektedir.  Ve ağrı oluşumunun şartları
birbirinden tamamen farklı sebeplere bağlı olabilir. Bel ağrısının istatistiksel olarak toplumda en fazla yaygın olan rahatsızlıktır. En çok görülen sebebi ise gribal enfeksiyondur vücut da yaygın olan gribal enfeksiyon bel ağrısının bir habercisi de denilebilmektedir.
Ağrı yük taşıyan kişiler tarafından yaşanmaktadır. Yada masa başı işte çalışan kişiler tarafından yaşanan bel ağrısı çeşitleri bulunmaktadır. Halk arasında yel alması gibi cümleler ile bel ağrısının sebepleri bağlanmaktadır.

Kimileri şoförlük yapıyor, kimileri inşaatlarda çalışıyor evler yapıyorlar. Fakat ağrı sorunu hemen hemen herkesin başına gelebiliyor. Bu sorunlar için günümüzde bir çok formül üretiliyor. Peki ya bu problemlerden hangisine inanmalı?

 

Ürünü alırken nelere dikkat etmelisiniz?

asdasdasdsad

Dikkat etmeniz gerekenlerden maddeler halinde aşağıda belirtilmektedir.

 1. Ambalaj içerisinde 4 kutu çörek otu devam gönderilmektedir .
 2. Ürün üzerinde çörek otlu devam kremi yazması gerekmektedir.
 3. Ürünleri alırken, almadan önce dikkat etmemiz gereken en önemli noktalardan bir tanesi bandrollü olmasıdır.
 4. Aynı şekilde kutuların üzerinde üretim tarihi ve son kullanma tarihlerini yazması gerekiyor.
 5. Bunu anlamamız için görünüm çok önemli. Bu yüzden içeriğini iyi okumanız gerekmektedir.
 6. .Beyazlık veya da şeffaf bir renk de değil de sarı turuncu arası bir rengi mevcuttur.
 7. Ağır derecede bir kokusu olduğu için açtığımız zaman da kokusundan ürünü
  anlayabiliyorsunuz.

devakrem

 

Günümüzde insanlar sıkça bel ve boyun ağrısından şikayetçilerdir. Bel ve boyun ağrıları, ağır iş yapan insanlar tarafından daha çok rastlanılan bir problemdir. Tabi bu problemlerin önüne geçmek için bir çok farklı ilaç kullanımı çok yaygın olarak halk arasında devam etmektedir. Eczanelerde ve internet üzerinde, aktarlarda ağrı için ilaçlar ve kürler, sıkça bulunmaktadır.  İnternet üzerinden satışı yapılan ürünlerin  orijinal olmasına muhakkak özen göstermek gerekmektedir.  Çörek otu devam kremi 4’lü set halinde gönderilmektedir. Devam kremi son zamanlarda sıkça satılan kremlerden dir.  Devam kreminin kullanımı, sabah ve akşam olmak üzere. Günde iki defa ağrılı bölgeye masaj halinde uygulanması gerekmektedir.   Sizde devam kremine sahip olmak istiyorsanız bu kreme internet üzerinden resmi satış sitelerimizden sipariş verebilirsiniz.

 

 

YORUM GÖNDER

 • İsim
 • Eposta
 • Yorum

YORUMLAR (1 )

 • Rumus
 • Makattan meme var çörek otu devam kiremi kullanmada sakınca varmi