Deva Ağrı Kremi Ürün Görseli

Kadınların Sırt Ağrısı, Boyun Ağrısı ve Baş ağrısı hakkında bilmeleri gereken 3 şey

Kadınların Sırt Ağrısı, Boyun Ağrısı ve Baş ağrısı hakkında bilmeleri gereken 3 şey

  1. Sırt ağrısına neden sebep olur? Sırt ağrısına birçok şeyden kaynaklanabilir. Sırt ağrısı, boyun ağrısı ve baş ağrısı normal değildir. Kanser, böbrek hastalığı, menenjit ve daha fazlası gibi ciddi sağlık durumları belirtileri olabilirler. Ağrınız varsa ve 2 hafta içinde gitmezse, bir profesyonel görmeniz gerekir. Sadece hızlı bir hikaye: Bel ağrısı çeken bir hasta vardı ve onunla birkaç hafta çalıştım ve beklediğim gibi cevap vermedi. Deneyimlerimden sonra bunun iyi olmadığını biliyordum. Bazı yanlış hizalanmalar ve kas gerginliklerinden çok işin devam ettiğini biliyordum, bu yüzden onu görüntüleme için gönderdim. Görüntüleme şüphelerimi doğruladı … omurgasında kanser vardı. Bu hikaye sizi korkutmak değil, devam ederse bu sorunları gözardı etmemenizi sağlamak için. Uygulamamda gördüğüm çoğu ağrı, bel ağrısı, boyun ağrısı ve baş ağrılarına neden olan sinirlerde baskıya neden olan zayıf ya da sıkı kaslarla birlikte omurgadaki yanlış hizalanmalara neden olur.

 

 

  1. Sırt Ağrısı Hakkında En Büyük Yanılgılar Nelerdir?En büyük iki sırt ağrısını görmezden gelmek için Tamam, sadece gittiğini düşünüyor olduğunu söyleyebilirim. Ve ikincisi, eğer acı çekiyorsanız, onunla yaşamak zorunda kalacaksınız. Benim gibiyseniz, doktorlar “sadece acıyla yaşamanız gerekecek” demesini duymuşsunuzdur. Hastalarımın birçoğu son çare olarak ofisime gelirler. Onların her şeyini denedikten sonra alıyorum ve işe yaramadı. Yıllardır kronik ağrı yaşayan bazılarınız şu anda reçeteli ağrı kesici ilaçları, kas gevşeticileri ele geçiriyor; çünkü hayatınızın geri kalanında ağrı ile yaşamanız gerektiğini söylediniz. İnsanlar bana gelir ve bu ilaçlardan nasıl kurtulacağımı söylerler. Şimdi, tabii ki ağrıyı gidermek için bir yol olarak Kayropraktik kullanıyorum çünkü orada bel ağrısı için en iyi şey var, boyun ağrısı ve baş ağrısı, ancak kendi başınıza yapabileceğiniz başka şeyler de var. Neden kadınlar, değişim ve sağlık ve mutluluğa bakmak için en nihai niyetle yıla başlıyor, ancak her şeyi yaparak yılını boşa harcıyorlar, ama kendilerine bakıyorlar mı? Sorun, kadınların meşgul olması ve sadece sırtlarına nasıl bakacaklarının öğretilmemesi. Bunun çok zaman alacağını düşünebilirsiniz ya da çok zor. Çok yoğun bir kadın bile günde yalnızca 15 dakika süren birkaç manevralar yaparak sırt ağrısını önleyebilir. Click BURAYA kısa rutinin videolar için.

 

 

Böyle sağlıklı bir geri plan başarının asıl anahtarıdır. Çoğu kadın, bu konuda hiçbir şey yapmadan önce “geri dönmelerini” beklemektedir … ve bu akıllıca değildir. Kadınlar, özellikle ailelerinin ve arkadaşlarının yanında bakmak zorunda oldukları ve yaralı bir sırttan aşağıya kalacak vaktleri olmadığı için sırtlarından bakmaya ihtiyaç duyuyorlar. Sırtınıza bakmak için ne kadar beklerseniz, o kadar çok zaman ve para düzeltirsiniz ki onu sabitlemek gerekir.  Şimdi başla. Dişlerimiz fırçalamaya başlamak için dişlerimiz düşene kadar beklemiyoruz, kendinize bakmadan sırtınızın dışarı çıkmasını beklemeyin.

 

 

  1. İlk sırt ağrısından kurtulmak veya önlemek nasıl olur? “Ağrıyı gidermek için şu anda yapmam gereken en iyi 3 şeyi paylaşmak isterim. Peki, yapabileceğiniz bazı basit şeyleri konuşalım. Ve bunlar, evde anne kalmaktan, çalışan kadına, emekli kadına kadar her kadının yapabileceği şeylerdir . Birincisi basit uzantılar ve çekirdek manevralar. Şimdi, eşim ve ben iki Black Labs var, Sammie ve Libby, biz kurtardığınız geçen yıl ve onlardan bir şey öğrendim. Evcillarını, uykudan kalktığında izlerseniz, ilk yaptıkları şey nedir? Tam olarak, gerilirler ve onlardan bir şeyler öğrenebiliriz. On sayfa 52 kitabımda (ücretsiz olarak olsun BURADA) Her kadının bilmesi gereken 3 uzantıdan bahsediyorum. Amerika’daki çoğu kadın benzer kas zayıf kasları ve dar kaslara sahip olacak. Üst sırtın üst çapraz sendromu olarak adlandırılır ve acıyı ortadan kaldırmak için yapmanız gereken şey, bu kasları boynun arka tarafında gerginleştirmenin yanı sıra orta sırttaki zayıf kasları güçlendirmektir. Alt ekstremitelerde, alt ekstremite sendromu diye bir sorunumuz var. Buna saldırmanın en iyi yolu kasık bölgesindeki kasları gerdirmek, sonra sırtın abs ve çekirdek kaslarını güçlendirmektir. Ben koymak nihai 15 dakika çekirdek üzerinde güçlendirme programı sayfa 59 kitabımın. Ve bu da 2. ndBu çekirdeğinizi güçlendirmektir. Zayıf bir çekirdeğiniz varsa, sırt ağrısı ve muhtemel bir bel yarası için kendinizi hazırlıyorsunuz demektir. Yani, kaslarınızı germek, çekirdeğinizi güçlendirmek gerekir. Yapmanız gereken 3. şey, günlük faaliyetlerinizi yapma şeklinize dikkat etmeye başlamaktır. Çoğu kadın yataktan nasıl çıktığınızı, bacaklarınızı tıraş ettiğinizi, makyaj yapmak için tezgahın üzerinde durduğunuzu, bebeğinizi nasıl taşıyorsunuz, cüzdanınıza vb. Dikkat etmiyor. Bu küçük faaliyetler düzenli olarak ağrıya neden olmak için toplanıyor. . Ben adamış günlük aktivitelere kitapta bir bölüm ve ne yapabileceğini geri sağlıklı olması … Bunun üzerine başlar inanıyoruz

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )